Mooji
Donate

MOOJI ČESKY A SLOVENSKY

Satsang s Moojim v češtine a slovenčine

Na stránke Mooji česky a slovensky môžete nájsť aktuálne informácie o všetkých satsangoch a materiáloch dostupných v češtine a slovenčine.

Ak chcete dostávať upozornenia vždy, keď je dostupný nový obsah alebo sú plánované nové udalosti v češtine a slovenčine, prosím zadajte sem svoju e-mailovú adresu:

Mooji

Mooji je v tomto svete skutočné svetlo: jeho prítomnosť, múdrosť a láskyplné vedenie nás smeruje k tomu, kto sme, mimo obmedzení nášho osobného podmieňovania a identity. Hľadači Pravdy z rôzneho prostredia a tradícií nachádzajú vďaka sebaspytovaniu a Pozvaniu priamu cestu k slobode. Týmto univerzálnym volaním Moojibaba inšpiruje každého, aby našiel v sebe taký hlboký pokoj, lásku a ticho, aké ľudia spoznávajú v ňom.

„Satsang je tu preto, aby sme rozpoznali našu skutočnú podstatu. Nič na tomto svete ani v nebeských ríšach vás nedokáže premôcť ani prekonať, keď viete, kto naozaj ste.

Vaše pravé Ja je dokonalé, úplné a nemenné. Satsang nám dáva možnosť a silu, príležitosť a pozvanie objaviť to.“

Udalosti

Pripravované udalosti
V priebehu roka sa môžete rôznymi spôsobmi zúčastniť na satsangoch s Moojim. Bez ohľadu na formu, satsang nás vždy nasmerováva k rovnakej bezčasovej Pravde. Zoznam pripravovaných udalostí s prekladom do češtiny alebo slovenčiny nájdete tu:

V tejto chvíli nie sú plánované žiadne retreaty.

Najaktuálnejšie informácie o plánovaných udalostiach (v angličtine) nájdete na mooji.org/schedule

Moojiho Knihy Česky a Slovensky

Každá z Moojiho kníh je jedinečným vyjadrením jeho nasmerovaní k sebaobjaveniu. Celkovo je k dispozícii preklad do 18 jazykov. Nižšie nájdete zoznam kníh preložených do češtiny alebo do slovenčiny:

Poznámka: preklad je iba k 5. časti audioknihy Pozvania do Slobody, nie k celej audioknihe.

VIDEÁ

Mooji TV
Mooji TV je domovom a srdcom všetkých Moojiho satsangov zdieľaných online. V časti Free Audio & Video na stránkach Mooji TV môžete použiť filter “Language” (jazyk) a vyhľadať videá dostupné v češtine alebo v slovenčine.

Mooji česky a slovensky na YouTube
Na YouTube kanáli Mooji česky a slovensky nájdete simultánne tlmočené videá satsangov s Moojim a tiež videá s titulkami. Ak chcete dostávať upozornenia na nové videá, ktoré pravidelne uverejňujeme priamo na YouTube, môžete sa prihlásiť na ich odber.

MOOJI ČESKY A SLOVENSKY NA FACEBOOKU

Stránku Mooji Česko – Slovensko na Facebooku spravuje česká a slovenská sangha a spája ľudí z celého sveta. Pravidelne uverejňuje Moojiho citáty preložené do češtiny a slovenčiny a tiež novinky a aktuálne informácie o udalostiach.

SANGHA SKUPINY

Na našej stránke Sangha skupiny (v angličtine) môžete nájsť sangha skupiny z celého sveta, ktoré sa pravidelne stretávajú, aby spolu sledovali satsangy. Sangha skupiny sú úžasnou príležitosťou zísť sa v lokalite, kde žijete, aby ste sa spolu ponorili do satsangu s Moojim a udržiavali oheň satsangu živý.