Mooji
Donate

MOOJI PO POLSKU

Satsang z Moojim po polsku

Na polskiej stronie Mooji’ego możesz znaleźć bierzące informacje dotyczące treści satsangu oraz materiału dostępnego po polsku.

Aby otrzymywać powiadomienia kiedykolwiek będą dostępne nowe wydarzenia i treści po polsku, proszę dołącz do grupy mailowej poniżej:

Mooji

Mooji jest prawdziwym światłem w tym świecie: jego obecność, mądrość i pełne miłości przewodnictwo wskazują nam kim jesteśmy poza ograniczeniami naszego osobowego uwarunkowania i tożsamości. Poszukiwacze Prawdy ze wszystkich środowisk i tradycji są wprowadzani do bezpośredniej drogi do wolności poprzez badanie siebie i Zaproszenie. Z wezwaniem które jest uniwersalne, Moojibaba inspiruje każdego by znaleźć w sobie głęboki spokój, miłość i ciszę które w nim rozpoznają.

” Satsang jest po to by rozpoznać naszą prawdziwą naturę.
Nic na tej ziemi lub w niebiańskich obszarach
nie może cię przytłoczyć lub pokonać kiedy wiesz kim naprawdę jesteś.

Twoja prawdziwa Jaźń jest doskonała, kompletna i niezmienna.
I to odkrycie jest możliwością i mocą,
dostępnością i zaproszeniem Satsangu. “

WYDARZENIA

Nadchodzące Wydarzenia

W ciągu roku jest możliwe uczestniczyć w satsangach z Moojim na różne sposoby. Bez względu na sposób, satsang zawsze wskazuje nas do tej samej ponadczasowej Prawdy.

Proszę sprawdź harmonogram na mooji.org/schedule po najbardziej aktualne informacje (po angielsku)

KSIĄŻKI MOOJI’EGO PO POLSKU

Każda z książek Mooji’ego jest unikalnym wyrazem jego wskazówek do rozpoznania siebie.
Zbiorowo, są dostępne w ponad 18 językach. Poniżej są książki które były przetłumaczone na język polski:

Uwaga: tłumaczenie tylko 5 Utworu z Zaproszenia do Wolności Audiobook, nie całego Audiobooka.
Wszystkie książki Mooji'ego po polsku

FILMY

Mooji TV
Mooji TV jest domem i sercem wszystkich Satsangów z Moojim udostępnionych w intenecie. W bibliotece Free Audio & Video na Mooji TV, możesz użyć filtru “Język” aby znaleźć filmy dostępne w języku polskim.

Mooji po polsku na YouTube
Kanał Mooji po polsku na YouTube oferuje filmy Satsangu z Moojim z obydwoma jednocześnie tłumaczeniem i napisami. Możesz subskrybować aby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach które publikujemy regularnie bezpośrednio na YouTube.

MOOJI PO POLSKU NA FACEBOOKU

Strona Mooji Polska na Facebooku jest prowadzona przez Polską Sangę na całym świecie i oferuje regularne cytaty Mooji’ego tłumaczone na język polski, jak również nowości i aktualizacje dotyczące wydarzeń.

GRUPY SANGOWE

Na naszej stronie Grupy Sangowe (po angielsku), możesz znaleźć grupy Sangowe na całym świecie które regularnie spotykają się by oglądać razem Satsang. Grupy Sangowe są cudowną okazją aby zebrać się razem w twojej okolicy aby być zanurzonym w Satsangu z Moojim i utrzymywać ogień Satsangu żywym.