Mooji
Donate

Presne toto objavil Budha

12 Aug, 2020 | 48:24

Ak chcete dostávať informácie o udalostiach a službách s prekladom do češtiny-slovenčiny, prihláste sa na odber informácií.

~

Ak chcete dostávať informácie o udalostiach a službách s prekladom do češtiny-slovenčiny, prihláste sa na odber informácií: https://lp.constantcontactpages.com/su/cGyKt8t

Počas víkendového online retreatu v júni 2020, viedol Mooji jasný a univerzálny rozhovor o zmysle života, nesebeckej službe a o predstave toho, kto koná. Mooji tiež ponúka silné vedenie a pozýva nás všetko odložiť, priviesť svoju pozornosť späť k priamemu rozpoznaniu nášho prirodzeného ticha a skutočného bytia.

„Vaše uvedomenie si seba je to, čo je dôležité – to, že sa prebudíte do Pravdy o tom, kto ste. To je vaša práca. To je váš zmysel a vaša príležitosť, to je nadovšetko.

To je presne to, čo odhalil Budha. Ja sa iba pokúšam ukázať vám, kde ste úplne v pokoji, úplne v mieri, úplne šťastní, úplne naplnení a nie je to osobný úspech. Je to váš večný život.“

Tento rozhovor je výňatkom zo satsangu s názvom This Is Exactly What the Buddha Discovered (Presne toto objavil Budha)
Je k dispozícii na stiahnute ako súčať balíka Júnového víkendového online retreatu (nie je k dispozícii v češtine/slovenčine).